Radīšanas Datums: 6 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Anonim
Meet the Mormons Official Movie (International Version) - Full HD

1967. gada 15. janvārī Nacionālās futbola līgas (NFL) Green Bay Packers sagrauj Amerikas futbola līgas (AFL) Kanzassitijas vadītājus no 35 līdz 10 gadiem visā pasaulē pirmajā AFL-NFL pasaules čempionātā, kas vēlāk pazīstams kā Super Bowl I, Memoriālajā kolizejā Losandželosā.

AFL, kas tika dibināts 1960. gadā kā NFL sāncensis, 1967. gadā joprojām atrada savu ceļu, un Packers bija ļoti iecienījis uzvarēt spēli. Tā kā 60 miljoni cilvēku bija noskaņoti skatīties darbību televīzijā, priekšniekiem izdevās to noturēt tuvu pirmajā pusē, un līdz puslaika beigām Grīnbeja bija priekšā tikai 14-10. "Chiefs" vienīgais pieskāriens notika otrajā ceturksnī septiņu jardu piespēlē no ceturtdaļnieka Len Dawson līdz Curtis McClinton.

Packers tomēr turpināja pārtraukt spēles gaitu pēc tam, kad drošība Vilijs Vuds pārtvēra Dawson piespēli un atdeva bumbu 50 jardu attālumā, lai izveidotu piezemējumu. Grīnbejs otrajā puslaikā guva vēl trīs reizes vārtus, jo divos pieskārienos piespēlēja Elija Pits un rezerves beigu daļa Makss Makgejs nāca laukumā pēc tam, kad starta spēlētājs Boids Dowlers tika ievainots spēles sestajā spēlē, noķēra savu otro pieskārienu. diena. Pirms spēles Makgejs visu sezonu bija veicis tikai četras reizes; viņš tajā naktī uztaisīja septiņus, kopā 138 jardus.

Packeru slavenais ceturtdaļfināls Braiens Bartlets “Bārts Stārs” naktī izpildīja 16 no 23 piespēlēm. Rezultāts spēles beigās bija 35-10, un Starr tika nosaukts par vērtīgāko spēlētāju. Lūgts komentēt mača rezultātu pēc spēles, “Green Bay” treneris Vinsijs Lombardi pauda kopējo viedokli, ka pat labākie no AFL’hehe Chiefs spēlētājiem “nav salīdzināmi ar labākajām NFL komandām”.

Divus gadus vēlāk AFL pierādīja sevi šaubu pārstāvjiem, uzvarot savā pirmajā čempionātā, kad Džo Namats noveda Ņujorkas Jets līdz sajukumam ar 16-7 uzvaru pār Baltimoras Colts Super Bowl III. 1970. gadā AFL un NFL apvienojās vienā līgā, jo Kolts, Klīvlenda Brauna un Pitsburgas Steelers vienojās pievienoties 10 AFL komandām, lai veidotu Amerikas futbola konferenci (AFC). Kopš tā laika Super Bowl ir AFC un Nacionālās futbola konferences (NFC) labāko komandu ikgadējā sanāksme NFL čempionātam.

ASV Monitora izlietnes

Randy Alexander

Maijs 2024

Šajā dienā 1862. gadā AV Monitori nogrimt vētrā pie Hatterāa raga, Ziemeļkarolīnā. Tikai deviņu mēnešu iepriekš kuģi bija piedalījie jūra kara revolūcijā, kad dzelzplēve aptājā ar aptāšano ar C... Vir...

Šajā 1862. gada dienā viena no lavenākajām jūra pēka kaujām Amerika vēturē notiek kā diva dzelzdedze, AV.Monitor un C... Virdžīnija, cīņa par neizšķirtu Hampton Road, Virdžīnija. Kuģi viu rītu dauzījā...